Facebook
16.08.2018/ Trendy

Pierwsza Premiera 2018 – Galeria Innowacji

Przedstawiamy pierwszą premierę, którą zaprezentujemy podczas kolejnej edycji Galerii Innowacji, którą organizujmy w ramach Targów Polagra Gastro i Invest Hotel w dniach od 1 do 4 października 2018 w Poznaniu.

ELEKTRYCZNA PLANCHA GRZEWCZA

Idealna zarówno do bezpośredniego smażenia (jak na płycie grillowej) jak i gotowania w naczyniach (jak na płycie grzewczej). Plancha z linii I-CHEF łączy w sobie wysoką moc i dużą wszechstronność. Znaczne rozmiary płyty roboczej pozwalają na przygotowanie dużych ilości potraw w krótkim czasie.

Chromowana płyta grzewcza utrzymuje ciepło i ogranicza jego straty, co zapewnia znaczną oszczędność energii. Ma 4 niezależne strefy grzewcze, dla których można ustawić na różne temperatury. Umożliwia to przenoszenie patelni zgodnie z żądaną temperaturą lub przygotowywanie różnych dań bezpośrednio na płycie grzewczej. Panel sterujący jest wyposażony w zegar pozwalający na zarządzanie czasem gotowania. Urządzenie jest też wyposażone w sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu gotowania i gotowości potrawy.

Strona korzysta z plików cookies