Facebook
16.08.2018/ Trendy

Druga Premiera 2018 – Galeria Innowacji

Przedstawiamy druga premierę, którą zaprezentujemy podczas kolejnej edycji Galerii Innowacji, którą organizujmy w ramach Targów Polagra Gastro i Invest Hotel w dniach od 1 do 4 października 2018 w Poznaniu.

ZMYWARKI DO SZKŁA I NACZYŃ HOBART

Urządzenie wyróżniają cztery innowacyjne rozwiązania, które w znaczy sposób ułatwiają zmywanie:

Suszenie TOP-DRY

zapewnia najskuteczniejszy efekt suszenia. Wilgotne powietrze po zakończeniu zmywania jest przekształcane przy użyciu hydro-termicznego zasobnika energii i prowadzone jako gorące powietrze suszenia ponownie do komory mycia. Przez to wilgoć nie osiada na przedmiotach do mycia, a naczynia nie muszą być ręcznie osuszane i polerowane.

W momentach, w których naczynia są potrzebne szybciej niż zwykle, proces suszenia może zostać w każdej chwili przerwany.

VAPOSTOP²

Innowacyjny VAPOSTOP² z wentylatorem wciąga parę o temperaturze 60 °C z wnętrza maszyny i uniemożliwia w ten sposób wydostawanie się pary na zewnątrz przy otwieraniu urządzenia. Ogółem 90 procent mniej pary jest oddawane do pomieszczenia.

Aplikacja HOBART WASHSMART – Wszystko pod kontrolą

Przy użyciu aplikacji HOBART WASHSMART można wyświetlać szczegółowe informacje o stanie nowych zmywarek do szkła i naczyń: terminy cykli konserwacyjnych, wszystkie informacje systemowe lub informacje o zużyciu chemii. Na podstawie tych danych użytkownik może uniknąć przestojów, bezpośrednio przez aplikację domówić środki eksploatacyjne lub dostarczać technikowi serwisowemu pierwsze informacje. HOBART oferuje w aplikacji również dopasowaną instrukcję do usuwania mniejszych usterek. Poprzez aplikację HOBART klient może także zwracać się bezpośrednio do obsługi klienta producenta lub przeszkolonych partnerów serwisowych.

Sterownik VISIOTRONIC-TOUCH

Nowy sterownik VISIOTRONIC-TOUCH upraszcza wielokrotnie obsługę zmywarki i przedstawia wszystkie ważne informacje na wyświetlaczu w postaci tekstów i symboli. W rezultacie można bez problemu wybierać programy i w prosty sposób przeprowadzać ustawienia.

Strona korzysta z plików cookies