Facebook
27.08.2018/ Trendy

Trzecia Premiera 2018 – Galeria Innowacji

Przedstawiamy trzecią premierę, którą zaprezentujemy podczas kolejnej edycji Galerii Innowacji, którą organizujmy w ramach Targów Polagra Gastro i Invest Hotel w dniach od 1 do 4 października 2018 w Poznaniu.

URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE MULTICOOKING – MORENO.

Multicooking to idealne rozwiązanie dla małych kuchni, które pozwala im zmieścić wiele funkcji kuchennych na niewielkiej przestrzeni oraz dla klasycznych kuchni gastronomicznych, w których można je zintegrować z innymi urządzeniami w celu zagwarantowania szerokiej oferty oraz sprawniejszego i szybszego zarzadzania.

Urządzenie oferuje różne tryby gotowania. Może być używane jako patelnia uchylna, frytownica, płyta bezpośredniego smażenia, makaroniarka i szybkowar. Pozwala przygotowywać duże ilości żywności w krótkim czasie, w tym dania wymagające delikatnego gotowania w niskich temperaturach. Wszystko to idzie w parze z jakością, ponieważ urządzenie zatrzymuje pełnie smaku i właściwości odżywcze produktów.

Urządzenie wielofunkcyjne Multicooking umożliwia zdrowe gotowanie z zachowaniem jednolitej temperatury całej powierzchni grzewczej zbiornika.

Szybkie przełączanie miedzy trybami szybkiego gotowania i wolnego gotowania, oferując doskonałe rezultaty soczystości i redukując straty masy produktów. Gwarantuje to dodatkowo niskie zużycie energii i optymalną organizację pracy dzięki wykorzystaniu godzin przestojów.

Funkcja Turbo Boost umożliwia urządzeniu szybsze osiągniecie temperatury i oszczędzenie nawet 30% czasu.

Zintegrowana sonda dokładnie mierzy temperaturę rdzenia produktu, co gwarantuje precyzyjny czas gotowania za każdym razem oraz eliminuje ryzyko straty masy i zmarnowania produktu.

Urządzenie jest także proste w czyszczeniu dzięki wbudowanemu spryskiwaczowi. Każdy szczegół został starannie dopracowany, aby zagwarantować najwyższe standardy higieny.

Strona korzysta z plików cookies