02 / Wyposażenie

Dbamy o kompleksowe wyposażenie gastronomii

Tworzymy kompleksowe wyposażenie gastronomii, dzięki czemu nie tylko usprawniamy przebieg całej inwestycji, ale przede wszystkim przygotowujemy funkcjonalną przestrzeń do pracy w kuchni. Doskonale wiemy, że podczas realizacji projektu liczą się – punktualność, precyzja oraz umiejętność koordynacji wielu tematów jednocześnie. W naszej firmie za profesjonalne wyposażenie gastronomii odpowiadają Anna i Michał, dbając o to, aby zaprojektowany sprzęt został prawidłowo i terminowo wyprodukowany oraz skompletowany. Co więcej, pilnujemy, by wszystkie urządzenia dotarły bezpiecznie pod wskazany adres. Dzięki temu masz pewność, że kompleksowe wyposażenie gastronomii trafi do Twojej kuchni w pełnym pakiecie i w nienaruszonym stanie.

 

Dobieramy wyposażenie zgodnie z Twoimi potrzebami

Niezależnie od tego, czy tworzymy wyposażenie kuchni w restauracji, czy wyposażenie kuchni hotelowej, dbamy o to, by nasze realizacje były maksymalnie funkcjonalne. Dobór odpowiedniego sprzętu wpływa na efektywność i wydajność pracy w kuchni, przekładając się na sukces inwestycji. Urządzenia gastronomiczne, które wybieramy, charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, doskonałą ergonomią, a przede wszystkim korzystają z nich na co dzień doświadczeni Szefowie Kuchni. Profesjonalne wyposażenie gastronomii będzie dostosowane do Twoich potrzeb – to właśnie dzięki partnerskiej współpracy i elastyczności zyskujemy zaufanie naszych klientów. Jednocześnie pamiętamy o obowiązujących wymogach sanitarnych i przepisach BHP, dzięki czemu tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Wybieramy urządzenia, które nie zawodzą

Kompleksowe wyposażenie gastronomii obejmuje sprzęt, meble oraz akcesoria kuchenne, bez których trudno wyobrazić sobie pracę profesjonalnych kucharzy. Oferujemy urządzenia gastronomiczne sygnowane marką własną Lorien, ale współpracujemy również z uznanymi w branży producentami. Należą do nich Giorik, Mareno, Aristarco, Winterhalter, Convotherm, Rational, Halton, Jeven, Edenox, Hobart, Ambach, Asber, Kromet, Dora Metal, Stalgast oraz inni. Dzięki temu masz pewność, że wyposażenie gastronomii odznacza się wysoką jakością, solidnym wykonaniem, a przede wszystkim pomaga realizować codzienne obowiązki w profesjonalnej kuchni.

Zapewniamy serwis wyposażenia gastronomii

Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której nasz klient otrzymuje profesjonalne wyposażenie gastronomii i zostaje z tym sam – dbamy nie tylko o dostarczenie sprzętu, ale również naprawę urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym firmy Giorik, ale posiadamy również sieć Certyfikowanych i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych na terenie całego kraju. Dzięki temu masz stały dostęp do nowych i oryginalnych części, gwarantujących niezawodną pracę urządzeń. Przekonaj się, jak dopracowane może być wyposażenie zaplecza kuchennego – zapraszamy do kontaktu!