05 / Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis gastronomiczny

Serwis gastronomiczny to trzeci etap naszych działań – pierwszy obejmuje koordynację wielu branż zaangażowanych w projekt, drugi natomiast polega na montażu urządzeń i szkoleniu personelu z ich prawidłowej obsługi. Nasz zespół serwisowy to doświadczeni specjaliści, którzy pomagają, jeżeli potrzebujesz serwisu, konsultacji technicznej lub części zamiennych do danego sprzętu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na skuteczność napraw, które wykonujemy, ich najwyższą jakość oraz krótki termin realizacji. Posiadamy sieć Certyfikowanych i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych na terenie całego kraju, dzięki czemu serwis gastronomiczny realizujemy szybko i sprawnie.

 

Potrzebujesz serwisu? Zadzwoń: 602705800

Serwisujemy urządzenia gastronomiczne

Wychodzimy z założenia, że profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych powinien obejmować jak największą liczbę sprzętu. To właśnie dlatego naprawiamy między innymi zmywarki, piece konwekcyjne, konwekcyjno-mikrofalowe, konwekcyjno-parowe oraz piekarnicze, piece do pizzy, urządzenia grzewcze elektryczne i gazowe, urządzenia chłodnicze, a także komory chłodnicze i mroźnicze. Zapewniamy serwis sprzętu gastronomicznego takich marek jak Lorien, Giorik, Mareno, Aristarco, Winterhalter, Rational, Convotherm, Hobart, Ambach, Ansul Tyco, Mijar, Brita, WMF, Stalgast, Dora Metal, Komat, Kromet, Fagor, Vollrath, Asber, Bartscher oraz Hamilton. Za prawidłowy przebieg naprawy odpowiadają doświadczeni specjaliści wraz z ekipami montażowymi oraz siecią lokalnych serwisantów.

Dlaczego warto powierzyć nam serwis gastronomiczny?

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń gastronomicznych od wielu lat, ale przede wszystkim znamy od podszewki każdy sprzęt, który montujemy w kuchniach naszych klientów. Dbamy nie tylko o kompleksowe wyposażenie gastronomii, ale również o bezpieczeństwo i prawidłowe działanie każdego urządzenia, które instalujemy. Dzięki temu, że posiadamy sieć serwisów gastronomicznych na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie naprawić każdą usterkę oraz zamontować sprzęt. Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja świadczonych usług oraz dostęp do wyłącznie nowych i oryginalnych części, gwarantuje wysoką jakość napraw.

Jak się z nami skontaktować?

Nie ma znaczenia, czy naprawy wymaga wyposażenie kuchni hotelowej, czy wyposażenie kuchni w restauracjinasza firma zadba o profesjonalny serwis Twoich urządzeń gastronomicznych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym firmy Giorik, ale usuwamy usterki także w sprzętach innych producentów. Jeżeli chcesz naprawić wyposażenie zaplecza kuchennego, skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym, czyli Anną i Hubertem. Możesz zadzwonić (602 705 800) lub wysłać maila z informacją, czego potrzebujesz (serwis@lorien.pl). Przekonaj się, jak szybki i skuteczny jest nasz serwis sprzętu gastronomicznego.