Facebook

Realizacje

Dlaczego klienci powierzają nam realizację projektów profesjonalnych kuchni gastronomicznych? Ponieważ dajemy im poczucie bezpieczeństwa, mają więcej czasu na koordynowanie innych aspektów projektu, a inwestycja przebiega szybo i płynnie.
Arłamów

H/Hotel

Arłamów

Hotel ARŁAMÓW **** To niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym.

W ramach projektu wykonaliśmy kompleksowe wyposażenie gastronomiczne całego obiektu, od kuchni przez zmywalnię, bary po bufet śniadaniowy.
Stadion Narodowy

P/Projekt specjalny

Stadion Narodowy

PGE Narodowy (dawniej Stadion Narodowy w Warszawie) to najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna i jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.

W ramach inwestycji wykonaliśmy kompleksowe wyposażenie kuchni, zmywalni oraz bufetów. Zbudowaliśmy także potężne zaplecze chłodniczo-mroźnicze. Zamontowaliśmy łącznie 1254 urządzeń i elementów wyposażenia.
Produkcja chłodnictwa

P/Projekt specjalny

Produkcja chłodnictwa

Oferujemy szafy i stoły chłodnicze pod marką własną Lorien. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie linii urządzeń chłodniczych, które łączą w sobie wysoką wydajność, trwałość i ergonomiczne rozwiązania.
Lidl

K/Kantyna

Lidl

Lidl to sieć sklepów dyskontowych, działająca w 26 państwach europejskich. W Polsce funkcjonuje ponad 630 sklepów działających pod marką Lidl.

Od polskiej centrali sieci otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania i wyposażenia restauracji pracowniczej oraz kuchni szkoleniowej w ich siedzibie. Zakres opracowania projektu, dostawy urządzeń oraz montażu obejmował technologię kuchni, linię wydawczą oraz zmywalnię.
Ikea

S/Sieć Handlowa

Ikea

Z siecią IKEA współpracujemy od kilku lat wspierając ich w zakresie wyposażenia popularnych wśród klientów restauracji oraz bistr. Do naszych zadań należy dostarczenie, zamontowanie oraz serwis całej technologii gastronomii, która funkcjonuje w ramach sklepów.
Dynx

R/Restauracja

Dynx

Dynx to klimatyczna restauracja na poznańskiej Śródce, czyli miejscu, w którym spotkać możemy alternatywne kawiarnie lub restauracje. Właścicielki Dynx'a wsparliśmy realizując wspólnie projekt zaplecza gastronomicznego, które w kolejnym etapie wyposażyliśmy.

Co możemy
dla Ciebie zrobić?


podanych w powyższym formularzu przez LORIEN GROUP Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu wysyłania niezamówionych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119).


Strona korzysta z plików cookies