Kantyna

Kantyna to coś więcej niż tylko miejsce do spożywania posiłków. To centrum integracji pracowników oraz nabrania dystansu do najtrudniejszych wyzwań. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy kompleksowe projektowanie i wyposażenie kuchni w kantynie. Tworzymy, aranżujemy i serwisujemy kantyny zależne i niezależne, które przeznaczone są dla inwestorów indywidualnych lub ogólnopolskich operatorów, tak, by sprostały najśmielszym oczekiwaniom. Zrealizowaliśmy już projekty kantyn m.in. dla pracowników Lidla, Google’a, Volkswagena, IKEI, Volvo  czy TOSHIBY.

Sprawdź opinie naszych klientów.

Od blisko 25-lat profesjonalnie dbamy o wyposażenie gastronomii w kantynach. Wzbogacamy kuchnie nie tylko w niezbędny funkcjonalny sprzęt, solidne meble i urządzenia usprawniające pracę w kuchni. Oferujemy bufety i linie wydawnicze (od tradycyjnych linii do ekspozycji posiłków aż po wyspy livecooking’owe), będące doskonałą i funkcjonalną prezentacją dań w kantynie.

 

Kompleksowe  wyposażenie kuchni w kantynie

W ramach realizacji projektu zadbamy o całościowe wyposażenie zaplecza kuchennego kantyny. Montujemy i dostosowujemy wysokiej jakości produkty gastronomiczne, pochodzące od renomowanych na rynku marek jak Hobart, Kromet Stalgast i inni. Dostarczamy funkcjonalne i niezawodne urządzenia chłodnicze, wydajne piece konwekcyjno-parowe czy praktyczne meble ze stali szlachetnej. Proponujemy również profesjonalne wyposażenie kuchni hotelowej oraz kompleksowe wyposażenie kuchni w restauracji.