Restauracja

Kuchnia polska, włoska, amerykańska, a nawet azjatycka. Jako specjaliści od kuchni, jesteśmy otwarci na każdą z nich. Oferujemy profesjonalne projektowanie kuchni od niewielkich aż po do duże w hotelach 5-gwiazdkowych na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie kuchni w restauracji i jej serwisowanie. Zrealizowaliśmy już wyposażenie gastronomii dla m.in. Modesta Amaro, Restauracji Epoka, Brovarii i wielu innych.

Lokalne restauracje, studia kulinarne, a nawet ogólnopolskie sieci – sprawdź, jak oceniają nasi klienci.

Dzięki blisko 25-letniemu doświadczeniu tworzymy wyposażenie zaplecza kuchennego, dopasowane do potrzeb danej restauracji. Wykonaliśmy już ponad 1000 projektów kuchni. Sami mieliśmy okazję pracować w branży gastronomicznej, więc bliskie są nam jej potrzeby. Dzięki temu staramy się tworzyć maksymalnie bezpieczne i ergonomiczne stanowiska pracy, pozwalające na pełne wykorzystanie przestrzeni i zwiększenie komfortu pracy.

 

Kompleksowe wyposażenie kuchni w restauracji

W ramach realizacji oferujemy kompleksowe i funkcjonalne wyposażenie kuchni w niezawodne urządzenia chłodnicze, wydajne piece konwekcyjno-parowe, solidne meble ze stali nierdzewnej oraz system ANSUL zwiększający ochronę przeciwpożarową kuchni restauracyjnej. Nasze projekty wyposażenia kuchni restauracyjnych realizujemy wykorzystując sprzęt czołowych producentów wyposażenia gastronomii jak Giorik, Ambach, Halton i inni. Oferujemy również wyposażenie kuchni w kantynie i wyposażenie kuchni hotelowej.