Facebook

Sieć Handlowa

Gastronomia w sieciach stacji paliw, sieciach spożywczych czy sieciach kin to realizacje, w których wspieramy naszych klientów. W zależności od projektu pracujemy wg indywidualnych wytycznych lub standardów sieci.

Sprawdź, które z sieci nam zaufały.

Ikea

S/Sieć Handlowa

Ikea

Z siecią IKEA współpracujemy od kilku lat wspierając ich w zakresie wyposażenia popularnych wśród klientów restauracji oraz bistr. Do naszych zadań należy dostarczenie, zamontowanie oraz serwis całej technologii gastronomii, która funkcjonuje w ramach sklepów.
Olimp

S/Sieć Handlowa

Olimp

Olimp to jedna z najszybciej rozwijających się sieci restauracji w Polsce. Wspieramy Olimp w ich dynamicznym rozwoju projektując i kompleksowo wyposażając oraz serwisując kolejne punkty sieci.
North Fish

S/Sieć Handlowa

North Fish

Ogólnopolska sieć restauracji szybkiej obsługi, w której na rybach znają się jak mało kto. North Fish znany z obsługi klientów w centrach handlowych zaprosił nas do współpracy przy wyposażeniu nowo otwieranych lokalizacji oraz stworzenia koncepcji punktu z własną salą restauracji z wejściem bezpośrednio z ulicy. Efektem naszej pracy było uruchomienie lokalu na Nowym Świecie w Warszawie.
Lotos

S/Sieć Handlowa

Lotos

Lotos to druga pod względem ilości punktów sieć stacji benzynowych w Polsce. Z uwagi na rosnącą popularność oferty gastronomicznej na stacjach paliw, sieć Lotos wprowadziła serię zmian w swoich punktach przy autostradach. Braliśmy czynny udział w tym procesie dostarczając, montując i serwisując urządzenia gastronomiczne.
Lewiatan

S/Sieć Handlowa

Lewiatan

Lewiatan to największa franczyzowa sieć spożywcza w Polsce działająca od 1994 roku. Razem z Lewiatanem tworzymy koncept odpieku mięs w piecach konwekcyjno-parowych marki Giorik. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy piece do sklepów dzięki czemu klienci Lewiatana codziennie mogą korzystać z oferty świeżych i ciepłych mięs.
Broaster Chicken mobilnie

S/Sieć Handlowa

Broaster Chicken mobilnie

Broaster Chicken to ponad 10 000 lokali w USA i na całym świecie. Sieć znana jest z soczystych, aromatycznych i delikatnych kurczaków podawanych w chrupiącej firmowej panierce. Polski przedstawiciel sieci zlecił nam zaprojektowanie i wykonanie mobilnej wersji restauracji w formie kontenera. Wyzwaniem, które udało nam się zrealizować było zmieszczenie w kontenerze całej wymaganej do pracy technologii, tak aby kontener był samowystarczalny.

Co możemy
zrobić dla Ciebie?

Zostaw nam swoje namiary, a skontaktujemy się z Tobą.Strona korzysta z plików cookies